Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 23, 2020

Scroll to top

Top

2,812 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Ka ngrire situata ndermjet Interit dhe Cagliarit per Barella: Interi mendon se nuk vlen me shume se 50 milione

Gazzetta – Ka ngrire situata ndermjet Interit dhe Cagliarit per Barella: Interi mendon se nuk vlen me shume se 50 milione
Inter Club Staff

Eshte komplikuar edhe me shume marreveshja per Nicolo Barella. 

Keshtu Interi ka filluar te shohe pertej tij dhe nuk perjashtohet qe objektivi Barella te zevendesohet.

“Perjashtohet nje takim i afert ndermjet Marottes dhe presidentit te Cagliarit, Giulini.”

“Eshte hipotezuar se do te ndodhte sot, por deshira e klubit sard ka qene qe te mos levize nga 50 milione eurot e kerkuara.”

“Keshtu, mbi keto baza, nese PSG do te paguaje aq sa deshiron Cagliari, ai mund te perfundoje vertet ne Paris.”

“Interi nderkohe po sheh verdalle: emri i ri qe behet me dije se i intereson Interit eshte francezi Jean Michel Seri, lojtar i Fulham qe pelqehet edhe nga Napoli.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.