Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,194 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Medel dhe Eder ne Appiano. Candreva po punon vecmas!

GdS – Medel dhe Eder ne Appiano. Candreva po punon vecmas!
  • On 05/08/2016, 10:34

Candreva, Eder dhe Medel keta jan 3 lojtaret Big qe nuk u grumbulluan ne grupin e 21 lojtareve nga ana e Roberto Mancinit per sfiden kunder Tottenham. Kjo ndeshje do luhet sot ne pasdite ne oren 17:00, ne Oslo. Ky vendim nuk eshte aspak surprizues, duke pare qe 3 lojtaret jane ata qe kan ardhur me von nga te gjithe ne Appiano. Gazzetta dello Sport shpjegon: ish lojtari i Lazio po vrapon vecmas pasi duhet te rikuperoje formen e tij. Ndersa Eder dhe Medel po punojne ne Pinetina dhe neser do i bashkohen perfundimisht grupit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.