Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

79 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Nainggolan konkret, tjeter ide ne mbrojtje. Mazzarri tregon…

GdS – Nainggolan konkret, tjeter ide ne mbrojtje. Mazzarri tregon…
Xhorxh Gellci

Ne nje interviste ne Radio Marte, ku ka pershendetur tifozet e Napolit, Walter Mazzarri ka folur edhe pak per Interin duke thene:
“Jam i emocionuar per kete aventure te re. Moduli qe do te perdor? Ka disa module qe une i kam perdorur per shume vjet dhe per aq kohe sa funksionojne do te vazhdoj keshtu. Ka ndryshime te mundshme gjate ndeshjes, por per aq kohe sa do ece mire nuk shikoj ndonje arsye per te ndryshuar vendosjen baze.”

Nderkohe Gazzetta dello Sport sot jep emrat e Radja Nainggolan, i cili ishte thene dje nga Sky si emer shume i mundshem. Gjithashtu konfirmohet edhe njehere interesimi per Mobido Diakite te Lazios i cili do te vinte me parameter 0.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.