Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 27, 2021

Scroll to top

Top

1,437 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Nainggolan, stop per 10 dite. Humbet Zenit, Sheffield Utd e Chelsea.

GdS – Nainggolan, stop per 10 dite. Humbet Zenit, Sheffield Utd e Chelsea.
  • On 21/07/2018, 10:37

Radja Nainggolan e Yann Karamoh nuk jane te disponueshem per miqesoren e sotme kunder Zenit.
Situata e belgut duket me e rende, ku me shume mundesi do mungoj 10 dite e do humbi ndeshjet me Sheffield United e Chelsea.

Me shume mundesi rikthehet ne 4 gusht ne ndeshjen kunder Lion. Radja e Yann dje kane qendruar ne pishine dhe nuk jane stervitur me pjesen tjeter te grupit. Karamoh pritet te kthehet qe ne ndeshjen kunder Chelseas se Maurizio Sarri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.