Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,726 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Ne Europe e kane radhen “Te vjetrit”…

GdS – Ne Europe e kane radhen “Te vjetrit”…
  • On 15/09/2016, 12:05

Edhe Gazzetta dello Sport tregon se formacioni i mundshem per sot do jete 4-3-3. Dje pasdite u provua ky formacion: Handanovic, D’Ambrosio, Ranocchia, Murillo e Nagatomo; Felipe Melo perpara mbrojtjes, Medel e Brozovic perkrah tij. Ne sulm Biabiany dhe Eder pas shpines se Palacio. Sot do komandojne te tjetrit Felipe Melo e Palacio, te cilet kane dhe me shume eksperience ne keto kompeticione.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.