Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,314 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Suning sot ne Milano, me pas Appiano e Meazza.

GdS – Suning sot ne Milano, me pas Appiano e Meazza.
  • On 26/08/2016, 12:24

Ne pritje te mberritjes se Suning ne Milano: “Te dielen ne tribune me Tohir do jete e gjithe dirigjenca e Suning, duke mberritur keshtu ne San Siro si pronare te klubit, kete lajm e ka konfirmuar Gazzetta dello Sport. Zhang Jindong dhe njerzit e tij te afert jane nisur per ne Milano dhe ku si fillim do vizitojne Appianon, e te dielen do jene prezent per te ndjekur skuadren nga afer”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.