Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

413 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Milito: “Ndjehem mire. Duhet te fitoj minuta

Milito: “Ndjehem mire. Duhet te fitoj minuta
Xhorxh Gellci

Diego Milito ka zhvilluar ndeshjen e dyte me Primaveren zikalter, kunder Cittadella. Per momentin eshte pushimi i pjeses te pare dhe rezultati eshte 1-0 ne favor te Interit me gol te Mira.

 I intervistuar ne fund te pjeses te pare nga SportItalia, Diego Milito komenton keshtu rikuperimin e tij: “Ndjehem mire, po kerkoj te fitoj minuta per t’u kthyer ne skuadren e pare. Duhet te gjej ritmin dhe sot ben edhe shume vape. Ja dal te rekuperohem per Inter-Juventus? Te shohim, gjeja me e rendesishme tani eshte te fitoj formen me te mire.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.