Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

543 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gjykatesi sportiv- Ranocchia i denuar: Interi ka 9 lojtare qe rrezikojne skualifikimin…

Gjykatesi sportiv- Ranocchia i denuar: Interi ka 9 lojtare qe rrezikojne skualifikimin…
Donald Elmazi

Ne minuten e 81 te ndeshjes me Bolonjen Andrea Ranocchia eshte detyruar te beje nje faull dhe Mazzoleni i ka treguar katonin e verdhe. Eshte i shtati per kete sezon per mbrojtesin zikalter ku i cili do te jete i denuar per te mos luajtur ndeshjen e ardhshme me Sampdorian. Mbrojtesi italian i shtohet listes se gjate te atyre qe rrezikojne skualifikimin. Pervec atij lojtare te tjere jane: Alvarez, Cambiasso, Jonathan, Juan Jesus(qe gjithsesi eshte i demtuar dhe nuk luan deri ne fund te sezonit), Nagatomo, Palacio, Rolando dhe Taider. Ne gjashte ndeshjet e ardhshme, shume te rendesishme per Europen, Mazzarri do t’i duhet ta perballoje edhe kete situate.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.