Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

557 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gruaja e Hakimi mezi po pret: “E adhuroj faktin qe Achraf po transferohet tek Interi sepse…”

Gruaja e Hakimi mezi po pret: “E adhuroj faktin qe Achraf po transferohet tek Interi sepse…”
Inter Club Staff

“Ky eshte viti me i rendesishem i jetes time”. Eshte keshtu qe Hiba Abouk e konsideron vitin 2020.

Nje vit i ndryshimeve te medha: ne shkurt eshte bere mama per here te pare dhe tani, gjashte muaj me vone, do te ndjeke burrin e saj Achraf Hakimi ne Milano.

Ish-lojtari i Real Madrid eshte nje lojtar i Interit tashme dhe do te veshe fanellen e Interit ne sezonin e ri.

INTER DHE MILANO – Pikerisht per zgjedhjen e Achraf, Hiba konfirmon se eshte shume e lumtur per kalimin e tij tek Interi.

Hiba Abouk y su desnudo integral en Instagram

“Une e adhuroj faktin se Achraf po transferohet tek Interi. Tani do te jetojme ne nje qytet teper te bukur dhe une do mund ta coj perpara karrieren time edhe aty.”

NJE MUAJ MJALTI SEKRET – Pak pasi lojtari kishte firmosur me Interin, aktorja e njohur dhe lojtari zikalter kane kaluar edhe nje muaj mjalti ne nje vend te pazbuluar.

Sot, Abouk per revisten ¡Hola! ka thene: “Jemi martuar vetem pak perpara se te lindte femija yne.”

“Ka qene nje moment teper intim dhe familjar. Tani duhet te festojme me nje feste te madhe, por edhe muajin e mjaltit e kemi kaluar ne nje vend te qete, ka qene nje muaj teper intim dhe ai.”

Nuk dihet nese festa qe thote Hiba do te mbahet ne Milano, por ajo shume afer Milanos, ne Torino, ka nje mikeshe shume te afert: Georgina Rodriguez.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.