Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 2, 2021

Scroll to top

Top

450 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Deshiroj te fitoje me fanellen e Interit”.

Icardi: “Deshiroj te fitoje me fanellen e Interit”.
  • On 09/06/2016, 20:18

“Dua te fitoj me fanellen e Interit”. Keto jane fjalet e qarta te kapitenit zikalter per Season Review ne Inter Channel.

“Tani punoj me shume per skuadren, goli eshte nje bonus. Goli me i bukur i sezonit? Ai kunder Frosinones”. Sulmuesi argjentinas ju pergjigj shume pyetjeve te ardhura ne rrjetet sociale dhe ne fund e mbyll keshtu: “Me pret nje sezon i madh, dua te ndihmoj Interin te ngjitet sa me lart te jete e mundur, atje ku meriton”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.