Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 24, 2021

Scroll to top

Top

1,194 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Duel Inter-Napoli per Candreva. Ja oferta e Inter:

Duel Inter-Napoli per Candreva. Ja oferta e Inter:
  • On 09/06/2016, 20:41

Ne edicionin e Leggo vjen nje e re rreth se ardhmes se Antonio Candreves, objektiv i merkatos se Inter dhe Napoli. Me mundesine e shitjes se Gabbiadini, qe vleresohet 20 milion euro nga De Laurentiis, klubi napoletan do kete mundesine te derdh 25 milionet e kerkuar nga Lotito per te mposhtur konkurencen e zikalterve te cilet nga ana e tyre mund te ofrojne 18 milion euro plus huazimin me te drejt blerje te Manaj, pelqehet shume nga Tare. Per skuadren zikalter sulmi per Candreven do te ndodhe vetem nese largohet Brozovic, i cili ndiqet nga Arsenal, Chelsea dhe Atletico.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.