Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

1,306 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi mbetet i pashitshem. Mazzarri eshte dakord per sulmuesin tjeter

Icardi mbetet i pashitshem. Mazzarri eshte dakord per sulmuesin tjeter
Ardi Deda

Tek Inter eshte folur gjithmone per shitje te disa lojtareve per te pasur nje thesar per ta investuar ne merkato. Monaco eshte kthyer ne oret e fundit ne sulm per Icardin. Por argjentinasi eshte konsideruar i pashitshem (vetem nese nuk ofrohen minimumi 30 milione euro..) por edhe per kete duket e veshtire per te arritur tek Bacca. Kolumbiani i Seviljas eshte nje sulmues i pare, do ti bente hije Icardit dhe kushton jo me pak se 15/18 milione euro. Identikit zikalter nderkohe parashikon nje sulmues me te pershtatshem. Ka dale ne pah edhe emri i Borinit, por klubi e mohon. Dhe ne takimin e fundit te merkatos edhe Walter Mazzarri ka thene se preferon te prese deri ne fund ne vend qe te stervise menjehere ndonjerin qe nuk do te garantonte nje hap te vertete cilesor. I ndryshem eshte diskutimi qe lidhet me sulmuesin tjeter, me Biabiany qe eshte ne pol (Rabiot pelqehet, por lojtari duket se do te rinovoje me Psg). Do te vij ndonjeri vetem ne rast te nje largimi si Botta i cili mund te largohet ne forme huazimi.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.