Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 6, 2020

Scroll to top

Top

5,227 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi per Sky: “Jemi gati per tu perballur me kedo. Jemi me te bashkuar se vitin e shkuar”.

Icardi per Sky: “Jemi gati per tu perballur me kedo. Jemi me te bashkuar se vitin e shkuar”.
  • On 26/08/2017, 23:08

“Kjo fitore ishte nje sinjal per te gjithe. Po luajm mire, zhvilluam nje faze pergatitore te suksesshme dhe pavarsishte dy ndeshjeve te veshtira ne kampionat kemi arritur tja dalim. Jemi gati per tu perballur me kedo. Eshte gjithmon bukur te luajme ndeshje te ketij niveli. Po bejme ate qe na kerkon trajneri. Pjesen e pare ishim disi te ngadalte, por ne te dyten arritem te benim gjithcka ashtu sic duhej. Kemi lojtare te mire, individualishte shume te forte. Punojme per te qene te gjithe se bashku e te luajme si nje skuader, pasi kjo na mungoj vitin e shkuar. Klubi po punon per ta permiresuar akoma grupin, ne jemi te vetedijshem per vleren tone”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.