Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

2,418 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Candreva: “Kemi ndryshuar, sonte sinjal i rendesishem”

Candreva: “Kemi ndryshuar, sonte sinjal i rendesishem”
Bujar Berishaj

“Te permbysesh rezultatin ketu nuk eshte e lehte dhe mendoj qe e kemi merituar fitoren. Te fitosh ketu eshte gjithmone e veshtire”.

Flet keshtu Antonio Candreva per Inter Channel pas Roma 1-3 Inter duke vazhduar:

“Kane ndryshuar shume gjera kete vit, edhe brenda neve pas nje viti te keq. Duhet ndryshuar dhe jemi duke e bere. Rruga eshte akoma e gjata por ky rezultat ne lejon te shkojme te qete ne pushim dhe te nisemi duke dhene me te miren. Eshte nje sinjal i rendesishem, qe jemi edhe ne, qe jemi skuader dhe qe kemi ndryshuar. Por e them edhe njehere, duhet t’i japim vazhdimesi rezultateve. Kemi entuziazem pas ketyre 6 pikeve. Rasti per gol? E godita keq, por pastaj mora veten”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.