Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,338 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter 7 gola ne ndeshjen stervitore. Icardi nuk u stervit me grupin…

Inter 7 gola ne ndeshjen stervitore. Icardi nuk u stervit me grupin…
  • On 23/07/2016, 10:42

Disa ore perpara ndeshjes se pare per International Champions Cup kunder PSG, Inter po ben provat e fundit gjenerale ne fushen e Universitetit te Portland, ne nje ndeshje stervitore kunder nje grumbullimi lokal. Ky test per Roberto Mancinin sherbeu per te pare me mire formen e lojtareve qe ka ne dispozicion, por duke qen se ne tribune ishte dhe Erick Tohir u impenjua per te bere nje figure te mire. Ndeshja perfundoj 7-0 (Miranda, D’Ambrosio, Bessa, Palacio, Biabiany, Pinamonti dhe Jovetic) zikaltrit e nisen me 4-4-2 me Palacio-Pinamonti ne sulm. Bakayoko-Bessa ne krah, Zonta dhe Kondogbia ne qender. Asnje minut per kapitenin Mauro Icardi, i cili ka patur nje shqetesim ne shpatull por asgje serioze.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.