Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

892 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Barzaghi habit me shkrimin e tij: “Akanji tek Inter? Kujdes: kam nje emer tjeter te cilin e them me sy mbyllur”.

Inter, Barzaghi habit me shkrimin e tij: “Akanji tek Inter? Kujdes: kam nje emer tjeter te cilin e them me sy mbyllur”.
Inter Club Staff

Gjate videos se tij te zakonshme ku flet per merkaton ne YouTube, gazetari i njohur Marco Barzaghi ka dashur te flase edhe per Interin.

Keshtu, gazetari i Mediaset, ka treguar mendimin e tij per ate qe po ndodh me emrat ne prapavijen e Interit ne kete moment.

“Akanji eshte i pari ne liste. Duhet thene kjo sepse Inter ka filluar te beje edhe levizjet e para ne lidhje me te”.

“Lojtari deshiron Interin, dhe mund te kete edhe nje pakt me te. Ai do te ishte gati te rinovonte edhe nje vit kontraten vetem qe te vinte ne Milano”.

“Por Inter po pret se mos Dortmund do te ule edhe me shume kerkesen e saj e mbase pranon edhe nje oferte per 10 milione euro”.

“Gjithesesi, ka edhe emra te tjere. Nje eshte Acerbi, por Lotito ka pasur kerkesen e cmendur prej 5 milione euro per 34 vjecarin”.

“Por une kam nje lojtar tjeter. Kini kujdes per Ndicka, qe eshte ne nje situate identike me te Akanji. Do te shkoja me sy mbyllur per te dhe eshte me i ri dhe me premtues.

“Lojtari i Frankfurt i ka treguar te gjitheve se cfare eshte i afte te beje dhe eshte vetem 22 vjec. Ai cilesohet si nje super talent i Frances”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.