Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,183 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare absurditeti nga PSG! Gazzetta zbulon: “Po cfare oferte e re, ata kane ofruar dje per Skriniar nje mizerje…”

Inter, cfare absurditeti nga PSG! Gazzetta zbulon: “Po cfare oferte e re, ata kane ofruar dje per Skriniar nje mizerje…”
Inter Club Staff

Me sa duket, lajmi per nje oferte te re te Paris Saint Germain ka qene i vertete, por shifrat e ofertes, jo edhe aq shume.

Per kete gje flet sot La Gazzetta dello Sport, qe ka zbuluar detaje te tjera rreth ofertes se fundit te ardhur dje ne seline zikalter.

“Ne fakt eshte e vertete. Al Khelaifi e ka provuar edhe njehere vete diten e djeshme me oferten e radhes se PSG”.

“Mund te mendoni se ka qene nje oferte e permiresuar por jo, ka qene thjesht nje kopje tjeter e ofertave te fundit”.

“Mbase ai ka shpresuar se Inter duke qene se nuk ka shitur asnje lojtar ne ditet e fundit, do te ndihej e detyruar te shiste Skriniar dje, nje dite para fundit te merkatos”.

“Por nuk ka qene aspak keshtu. Inter nuk e ka degjuar fare kete oferte, qe duhet thene e ka qene nje oferte mizerje per nga shifrat e ofruara”.

“Paris Saint Germain ka ofruar per Skriniar te njejten shifer qe kishte ofruar edhe heren e fundit: 50 milione euro dhe 10 milione bonuse”.

“Nuk ka qene e veshtire per Interin dhe per Zhang te thone jo: Skriniar nuk leviz. Ne fakt, nuk do te kishte levizur edhe nese PSG do te kishte ofruar me shume”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.