Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,418 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare lajmi: “Me sa duket Inzaghi ka marre garanci nga klubi: keto 4 lojtare jane te paprekshem ne merkato.”

Inter, cfare lajmi: “Me sa duket Inzaghi ka marre garanci nga klubi: keto 4 lojtare jane te paprekshem ne merkato.”
Inter Club Staff

Ka filluar menjehere puna e madhe qe Beppe Marotta dhe Piero Ausilio duhet te bejne veren e ardhshme per te mbajtur Interin lart dhe kompetitive.

Do te jete nje merkato qe do te jete e kujdesshme nga ana financiare, por qe me shume mundesi mund te shohe edhe largimin e nje titullari.

Pikerisht per kete gje flet La Gazzetta dello Sport e cila tregon gjithashtu se Inzaghi ka marre garanci te rendesishme nga klubi.

“Ne kete moment qe po flasim, Interi ka folur me Inzaghin dhe i ka dhene garancite e nevojshme se kater lojtare jane vertete te paprekshem.”

“Ata jane Brozovic, Bastoni, Barella dhe Skriniar. Jane njerezit me te rendesishem te Interit te cilet kane pasur ate marshin ndryshe ne momentet kyce.”

“Po pse keto garanci? E thjeshte. Inter deshiron te siguroje tranjerin e saj se zikalterit do e ruajne staturen e tyre ne cdo rast.”

“Nese do te dale ndonje mundesi e mire merkatoje, mund te vendoset qe te kapet, por me pas nje pjese e mire e parave do te investohen.”

“Inzaghi nderkohe eshte i kenaqur me mbeshtetjen qe ka pasur nga klubi dhe siguria qe ka marre per keta lojtare e ka qetesuar jo pak.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.