Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,654 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Barzaghi insiston akoma me shume: “Kam marre vesh fjalet qe Marotta i ka thene Dybala: duhet vetem…”

Inter, Barzaghi insiston akoma me shume: “Kam marre vesh fjalet qe Marotta i ka thene Dybala: duhet vetem…”
Inter Club Staff

Gjate nje video te publikuar ne kanalin e tij personal, gazetari i njohur i Sport Mediaset, Marco Barzaghi, ka folur perseri per merkaton zikalter.

Ai kesaj radhe ka dashur te ndalet te ceshtja Dybala-Inter dhe ka futur ne mes edhe nje bisede te ndodhur mes Marottes dhe lojtarit.

Gjithmone sipas Barzaghit, e gjithe ceshtja eshte me e avancuar nga sa mund te duket ne pamje te pare ne kete moment.

“Qe prej dites qe Dybala eshte lajmeruar se do te largohet nga Juventusi, Inter ka qene aty per lojtarin e per ta pritur.”

“Madje vete Marotta ka folur me Dybala. Kam marre vesh se fjalet qe ai i ka thene lojtarit jane qe te prese perpara se te vendose.”

“Inter nuk mund te levize dot me shpejtesi dhe vendosmeri sepse duhet te beje disa largime me lojtare qe kane paga te larta, por Interi eshte.”

“Inter dhe Marotta i kane thene qe te prese dhe ai ashtu do te beje. Ne kete moment kontakte te tjera me klube nuk ka pasur.”

“Shanset qe Dybala te luaje me Interin sezonin qe vjen rriten gjithmone e me shume edhe per faktin se pretendentet qe permbushin kushtet e Dybala nuk jane te shumte.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.