Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

342 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Chievo, caktohet takimi per Zukanovic

Bujar Berishaj

Tashme eshte… merkato. Duke kerkuar konfirmim nga Inter dhe Chievo, qe javen e ardhshme do te takohen per te folur rreth Ervin Zukanovic.

Takim i caktuar per te henen me dy drejtoret sportiv Ausilio dhe Nember qe do te takohen per te diskutuar, Inter punon per skuadren qe do te kete. Syte tek Zukanovic, jo ne fushe por ne merkato.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.