Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,985 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, del ne pah nje emer komplet i ri per krahun e majte? “E ka propozuar Pastorello: do te ishte zevendesi i Gosens.”

Inter, del ne pah nje emer komplet i ri per krahun e majte? “E ka propozuar Pastorello: do te ishte zevendesi i Gosens.”
Inter Club Staff

Panorama e merkatos tek Interi eshte shume e qarte dhe per kete gje flet sot La Gazzetta dello Sport ne numrin e saj.

Ata tregojne per nje skenar qe nuk eshte aspak i keq sepse me sa duket Interi i ka ambicjet teper te medha per merkaton e veres.

“Pasi eshte blere Onana dhe pasi eshte siguruar nje lojtar si Mkhitaryan qe direkt do te marre vendin dhe pagen e Vecinos, tashme syte jane hedhur diku tjeter.”

“Ivan Perisic do te largohet dhe do te lere pas nje boshllek goxha te madh ne krahun e majte, por Inter eshte goxha e mbuluar.”

“Ne ate pozicion ka blere nje lojtar ne janar qe shume pak persona do e kishin menduar Interin se do te bente nje operacion te tille: Robin Gosens.”

“Keshtu, zikalterit po shohin per nje lojtar tjeter ne krahun e majte qe ta bashkojne me skuadren e Inzaghin sezonin e ri.”

“Me sa duket, agjenti Pastorello i ka propozuar zikalterve lojtarin qe menaxhon vete: Bernardeschi. Ai eshte nje parameter zero.”

“Ish-lojtari i Juventusit do te ishte perfekt per ate rol: 0 shpenzim, 3 milione euro rroge, rreth 40% me pak se i eshte ofruar Perisic, e ne fund te fundit, nje lojtar italian. Inter po mendohet, nuk ka vendosur ende asgje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.