Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,415 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, gazetari i njohur italian nuk permbahet: “E dini cfare goditje ka bere Inter me Asllanin? Per mua eshte…”

Inter, gazetari i njohur italian nuk permbahet: “E dini cfare goditje ka bere Inter me Asllanin? Per mua eshte…”
Inter Club Staff

Mario Sconcerti, gazetari i njohur italian, nuk eshte permbajtur diten e sotme duke folur per Kristjan Asllanin, blerjen me te re te Interit.

Ai ka thene disa fjale vertete te rendesishme per Calciomercato.com: “Sot per sot, me ato qe kane blere skuadrat deri me tani, mund te vecoj dy lojtare”.

“I pari eshte Asllani tek Inter, Matteo Pessina te Monza dhe Dodo te Fiorentina, kur do te mbyllet vertete”.

“Po e le jashte Paulo Pogba sepse u be shume kohe qe nuk e shoh te luaje dhe kam disa pyetje pse perfundoi te ishte nje rezerve te Manchester United”.

“Nuk diskutohet pastaj edhe Angel Di Maria, por eshte si nje huazim. Nje kontrate teper e shkurter per tu quajtur nje investim”.

“Asllani? E dini cfare mendoj per kete goditje te Interit? Qe eshte nje nder me te mirat ne kete vere nga e gjithe merkato”.

“Zikalterit kane bere shenje dhe mund te bejne shenje akoma me shume nese Asllani do te rritet mire dhe qete prane Brozovic”.

“Pres gjera te medha nga ky djalosh qe me Empolin ka bere shume mire dhe nuk i eshte dridhur aspak qerpiku edhe ndeshje te medha”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.