Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

636 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ja me ke po mendon Marotta te zevendesoje Skriniar ne rast largimi: “Gati nje oferte 30 milione.”

Inter, ja me ke po mendon Marotta te zevendesoje Skriniar ne rast largimi: “Gati nje oferte 30 milione.”
Inter Club Staff

Tashme nuk eshte dicka e re qe Tottenham Hotspur po ben gjithcka per te arritur tek mbrojtesi zikalter, Milan Skriniar.

Sllovaku eshte ne qender te deshirave Jose Mourinhos per sa i preket repartit te mbrojtjes se londinezeve.

Diten e djeshme, ashtu si ju kemi treguar edhe me heret, ne Milano kane qene prezent dhe drejtuesit e Hotspur.

Interi nga ana e saj e vlereson Skriniar me 60 milione euro ndersa Tottenham ka arritur te ofroje deri tek dicka me pak se 50 milione euro bashke me bonuse.

Por nese largohet Milan Skriniar, me ke do e zevendesonte Interi lojtarin ne kete moment ku jemi edhe shume afer fundit te merkatos?

“Me sa duket, Marotta e ka te ndare mendjen per lojtarin qe do te marre ne Milano per te mbushur hapsiren e Skriniar.”

“Behet fjale per Nikola Milenkovic, nga skuadra e Fiorentines. Serbi eshte nje element shume i mire per mbrojtjen me tre.”

“Ai pelqehet shume edhe nga ana e Contes qe e ka cilesuar ne listen e Marottes si nje prej objektivat me te pelqyeshem.”

“Pas tij me pas eshte Chris Smalling, i cili eshte rikthyer tek Manchester United pas huazimit te Roma.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.