Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

753 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Mourinho po mendon per nje shkembim me zikalterit? “Ai deshiron te rrembeje nga zikalterit…”

Inter, Mourinho po mendon per nje shkembim me zikalterit? “Ai deshiron te rrembeje nga zikalterit…”
Inter Club Staff

Me sa duket merkato e ardhshme do te jete nje merkato shume e gjate sepse pistat jane te shumta.

Zikalterit kane shume pune sepse ne fillim do duhet te shesin dhe me pas te blejne, por qe ne kete moment kane filluar te qarkullojne edhe ide shkembimesh.

E fundit ka te beje me nje shkembim qe mund te ndodhe ndermjet skuadres se Romes dhe skuadres se Interit.

Jose Mourinho me sa duket po shikon me shume kujdes ne shtepine zikalter por kesaj radhe nuk behet fjale per Milan Skriniar.

“Te Roma pritet te rikthehet Alessandro Florenzi, por tashme dihet mardhenia jo shume e mire e lojtarit me klubin.”

“Per kete arsye, Roma po mendon qe ta ofroje lojtarin ne kembim te Danilo D’Ambrosio tek Interi, lojtar qe ka qene ne skadence por Interi ka zgjedhur te aktivizoje klauzolen e rinovimit automatik.”

“Ne kete moment, kjo eshte ideja qe ka Roma dhe eshte marre edhe miratimi i Jose Mourinhos”, tregon Romanista.it.

Nderkohe, ky mund te jete nje operacion shume i mire edhe per plusvalenca per dy klubet e Serie A qe kane edhe probleme me bilancet respektive.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.