Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,240 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ndryshon komplet e ardhmja e Milan Skriniar? Corriere zbulon: “Mos t’ju duket cudi qe ta shihni ne…”

Inter, ndryshon komplet e ardhmja e Milan Skriniar? Corriere zbulon: “Mos t’ju duket cudi qe ta shihni ne…”
Inter Club Staff

Me shume mundesi, nese e shohim sezonin me kujdes, ndoshta MVP i ketij sezoni te zikalterit eshte pikerisht Milan Skriniar.

Edhe ne momentet e veshtiresise, ai nuk eshte eshte terhequr prap dhe ka mbajtur Interin te bashkuar ne prapavije.

Lojtari ka bere gjithmone ndeshje shume te kenaqshme dhe kete sezon ka pesuar nje rritje edhe ne nivel karakteri.

Pikerisht per kete arsye Inter deshiron ta mbaje me cdo kusht numrin e saj 37 edhe pse mbase mund te parashikohet nje e ardhme ndryshe per te.

“Rendimenti i Skriniar ka qene shume i larte ne kete sezon. Ai ka bere nje sezon te mire vjet por kete vit ka bere dicka me shume.”

“Tashme i ka harruar totalisht problemet e para me Conten kur nuk kishte luajtur ndonjehere me tre lojtare prapa.”

“Tani eshte bere nje specialist. Por kujdes, sepse e ardhmja e tij mund te ndryshoje perfundimisht per sa i perket fushes.”

“Mos t’ju duket cudi qe nese De Vrij largohet ai te spostohet perfundimisht ne qender te mbrojtjes sepse sa here kalon aty ka bere shume mire. Inzaghi po e mendon.”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.