Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 11, 2022

Scroll to top

Top

1,271 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Roma, Mourinho humbet nje lojtar pak minuta para nisjes ne Milano: “Eshte demtuar: 100% e konfirmuar mungesa.”

Inter-Roma, Mourinho humbet nje lojtar pak minuta para nisjes ne Milano: “Eshte demtuar: 100% e konfirmuar mungesa.”
Inter Club Staff

Me sa duket, skuadra e Romes do te kete nje tjeter mungese te rendesishme ne ndeshjen e sotme ndaj Interit.

Kete gje e ben me dije Gianluca Di Marzio, i cili tregon se gjithcka eshte marre vesh vetem pak perpara nisjes se Romes per Milano.

“Vetem pak se skuadra e Jose Mourinho te nisej per ne Milano, ata kane humbur nje titullar per kete ndeshje.”

“Me sa duket, eshte Bryan Cristante lojtari qe nuk eshte nisur me skuadren dhe nuk do te jete ne dispozicion te Romes.”

“Ai i bashkohet Zaniolos qe do te mungoje per shkak te skualifikimit. Nderkohe, per Cristante nuk dihet ende motivi me siguri.”

“Sipas te dhenave te para, lojtari ka pasur nje problem, por ende nuk ka detaje per kete demtim dhe sa do te mungoje ai.”

“Ne vendin e Cristante pritet te luaje Jordan Veretout, i cili do te jete perkrah portugezit Sergio Oliveria ne fushe.”

“Nderkohem formacioni pritet te jete ky: (3-4-2-1): Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibañez; Karsdorp, Veretout, Sergio Oliveira, Zalewski; Pellegrini, Mkhitaryan; Abraham.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.