Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 26, 2020

Scroll to top

Top

1,072 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, situate akoma e bllokuar per Diarra…

Inter, situate akoma e bllokuar per Diarra…
Bujar Berishaj

Jo vetem nje mbrojtes ne orbtien zikalter te Ausilio, Inter ne kerkim te perforcimit ideal edhe per mesfushen e tij. Ne agjende gjithmone Diarra, mesfushor qe pelqehet prej kohesh dhe tashme ka bere testet mjeksore per klubin e Milanos. Por situata mbetet megjithate e bllokuar.

Inter eshte akoma i shqetesuar per ceshtjet ligjore qe lojtari francez ka kunder Lokomotiv: vetem nese klubi rus jep garanci te sigurta (pa kushte) atehere do te ishte edhe drita e gjelber. Dhe operacioni Diarra-Inter mund te zgjidhet. Por, Interi nuk deshiron te rrezikoi, dhe pret. Diarra ne stand-by, zikalterit ne dritare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.