Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

564 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sot Inter-Pisa ne San Siro: ja ku mund ta shikoni ndeshjen edhe pse ka nje problem, ajo nuk do te transmetohet live!

Sot Inter-Pisa ne San Siro: ja ku mund ta shikoni ndeshjen edhe pse ka nje problem, ajo nuk do te transmetohet live!
Inter Club Staff

Inter rikthehet ne fushen e lojes sot ne San Siro dhe e ben kete gje 53 dite me vone pas fitores ndaj Napolit ne javen e parafundit te Serie A 2019-2020 qe u luajt ne 28 korrik.

Sfida e sotshme do te jete nje ndeshje miqesore ndaj Pises, dhe do te jete keshtu miqesorja e trete ne kete vere per Interin.

Skuadra e Contes pasi ka mundur 5-0 Luganon dhe pas ndeshjes miqesore dje ndaj Carrareses ne Centro Sportivo Suning, do te zbrese ne fushen e lojes ne San Siro sot ne oren 18:00 ndaj skuadres toskane qe ne sezonin 2020-2021 do te luaje ne Serie B.

KU MUND TA SHOHIM NDESHJEN INTER-PISA?

“Inter-Pisa do te luhet ne oren 18:00 sot ne Meazza: tifozet zikalter do mund ta shohin pergatitjen e ndeshjes dhe audion e saj tek inter.it, ne kanalet zyrtare te klubit ne rrjete sociale dhe ne aplikacionin zyrtar.”

“Nderkohe, ndeshja do te transmetohet me pas me streaming ne oren 23:30 ne kanalet YouTube dhe Facebook (do te jepet vetem ne territorin Italian.”

“Ne oren 23:30 do te transmetohet tek Sky Sport dhe me pas ne oren 1:30 te nates ne Inter TV.”

“Nuk dihet ende se pse kjo ndeshje miqesore nuk do te transmetohet live por e regjistruar disa ore me vone.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.