Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

556 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Verona, formacionet e mundshme: rikthehet Nagatomo. Kuz e nis si titullar…

Inter-Verona, formacionet e mundshme: rikthehet Nagatomo. Kuz e nis si titullar…
Bujar Berishaj

Rikthehet Yuto Nagatomo: japonezi, i ndaluar nga nje grip para ndeshjes me Saint-Etienne, duhet ta nis ndeshjen nga krahu i djathte si titullar sonte ne San Siro kunder Hellas Veronas. Ne anen tjeter Mazzarri, nuk do te bej zgjidhje te ndryshme dhe do te luaj ashtu si ne ndeshjen e fundit, me dyshen Palacio-Icardi te konfirmuar perpara.

Keto jane formacionet e mundshme te Inter-Hellas Verona:

INTER (3-5-2): Handanovic; Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Nagatomo, Kuzmanovic, Medel, Kovacic, Dodò; Palacio, Icardi.

HELLAS VERONA (4-3-3): Rafael; Martic, Marquez, Moras, Agostini; Ionita, Obbadi, Hallfredsson; Gomez, Toni, Christodoulopoulos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.