Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Formacionet e mundeshme

SKY – Inter, ne mbrojtje tre lojtar pe dy fanella titullari. Montella i jep nje mundesi Babacarit?

01/03/2015, 16:14 |

Ka akoma kohe per te kuptuar me shume mbi formacionet zyrtare qe do te zbresin ne fushe ne oren 18:00 (ndeshja do te nis me 15 minuta vonese ne shenje solidarizimi me Parmen) ne ndeshjen mes Inter dhe … Read More

Celtic-Inter, formacionet e mundshme: jashte Kovacic? Ne vend te tij…

19/02/2015, 19:43 |

Edhe rreth nje ore deri ne fillim te Celtic-Inter, ndeshje e vlefshme per 1/16 e finales se EL. Ne Celtic Park te gjitha biletat jane shitur, gati per te mbeshtetur cunat e Ronny Deila.

Sa i … Read More

Shqyrtim: Inter-Torino – Probleme ne mbrojtje dhe bollek perpara…

25/01/2015, 13:11 |

Inter i papermbajtshem ne merkato dhe Inter i ri ne fushe qe lufton per te shkurtuar diferencen e pikeve nga vendi i trete. Keto jane dy fytyrat e Interit, qe sot pret Torinon e Venturas ne San Siro.

Read More

Sky – Veshtire se Shaqiri do te luaje titullar ne Torino. Ne mesfushe nderkohe…

22/01/2015, 23:53 |

Massimiliano Nebuloni per Sky Sport ka folur per Shaqirin dhe 11 lojtaret e mundshem qe do te zbresin ne fushe te dielen kunder Torinos. “Eshte e veshtire qe Shaqiri te luaje nga minuta e pare ndaj Torinos. Ndeshja e tij … Read More

Inter-Udinese, formacionet e mundshme: Palacio parakalon Osvaldon, Icardi titullar. Nagatomo rikthehet, Guaro-Kuz ne mesfushe…

07/12/2014, 18:48 |

Roberto Mancini ben debutimin ne Giuseppe Meazza kunder Udineses se Stramaccionit. Sonte ne fushe dy formacione per te cilat fitorja eshte thelbesore, sidomos vendasve, te cileve iu mungon fitorja ne kampionat per rreth nje muaj.

Tekniku nga … Read More

Shqyrtim: Roma-Inter – Palacio dhe Kovacic akoma ne krah. Osvaldo-Icardi…

30/11/2014, 15:08 |

Sonte ndeshja e 3-te per Mancinin, kunder Romes qe pretendon scudetton perballe Juventus. Pas barazimit ne derby dhe suksesit ne Europa League zikalterit sonte duhet te fitojne pike edhe pse i pret nje ndeshje jashtezakonisht e veshtire. Ne … Read More

Roma-Inter, pak dyshime per Mancini: formacionet e mundshme dhe balotazhet…

29/11/2014, 23:43 |

Udhetimi Milano-Roma i ka sherbyer teknikut Roberto Mancini per te menduar per formacionin qe mund te vendos kunder lojtareve te Rudi Garcia.

Tekniku nga Iesi duhet te mbeshtetet ne nje 4-3-3 ku Palacio dhe Kovacic duhet … Read More

Kovacic prapa Icardi dhe Palacio. Eshte edhe Campagnaro…

28/11/2014, 21:33 |

Konfirmohen mungesat e Hernanes dhe Nagatomo per ndeshjen e te dieles kunder Romes:

Ashtu sic raporton Gazzetta dello Sport ne edicionin e saj online, ne Olimpico do te kete vend per Campagnaron, i impenjuar si mbrojtes i djathte ne mbrojtjen … Read More

Inter-Dnipro, formacionet e mundshme: Hernanes pas Icardi dhe Osvaldo, Guarin mesfuhor ne te djathte. Mateo Kovacic ne tribune?

27/11/2014, 20:00 |

Inter-Dnipro, eshte ndeshja e parafundit ne grup, me nje veshtrim te vogel tek trasferta e Romes. Sipas lajmeve te fundit qe vijne nga FcInterNews.it, Mateo Kovacic dhe Rodrigo Palacio nuk do te luajne ne kete ndeshje, te pakten … Read More

Shqyrtim: Milan-Inter – Lamtumire mbrojtja me 3: Mancini nis 4-3-1-2. Guaro-Hernanes…

23/11/2014, 12:25 |

Debutim i ri per Roberto Mancinin dhe menjehere derby. Nje derby per tu fituar nga 2 skuadrat per te iu afruar edhe me shume vendit te 3-te, objektiv i shpallur si nga klubi i Berlusconi, ashtu edhe nga ai i … Read More

Inter-Verona, formacionet e mundshme: rikthehet Nagatomo. Kuz e nis si titullar…

09/11/2014, 18:42 |

Rikthehet Yuto Nagatomo: japonezi, i ndaluar nga nje grip para ndeshjes me Saint-Etienne, duhet ta nis ndeshjen nga krahu i djathte si titullar sonte ne San Siro kunder Hellas Veronas. Ne anen tjeter Mazzarri, nuk do te bej … Read More

Inter-Sampdoria, Obi drejt konfirmimit. Kthehet edhe Vidic…

27/10/2014, 22:38 |

Ne mbremjen e te merkures Interi kthehet ne fushe kunder Sampdorias dhe tashme ka filluar te kuptohet se cilet do te jene 22 lojtaret qe do te zbresin ne fushe.

Tek Inter zgjedhjet jane te obliguara … Read More

Inter-Napoli, Kovacic ja del te jete, Medel jo? Ja formacionet e mundeshme dhe zgjedhjet e Mazzarit…

19/10/2014, 15:16 |

Interi sot ne darke do te zbrese ne fushe ndaj Napolit per te provuar te fshije nga kujtesa dy ndeshjet e fundit te cilat jane humbur dhe jane luajtur me te vertete keq.

Ne mbrojtje sot … Read More