Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

521 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter vezhgon Salah: “Me nje oferte nga Italia…”

Inter vezhgon Salah: “Me nje oferte nga Italia…”
Andi Prifti

I intervistuar nga TMW, fantazisti i Bazelit Mohamed Salah flet dhe per te ardhmen e tij. Salah eshte ndekur afer nga Interi: “Merkatoja ka mbaruar, po perqendrohem tek kampionati dhe tek Champions , raporti me skuadren time eshte shume i mire, i ndertuar nga respekt reciprok. Me pelqen shume Premier League dhe La Liga, por nese ne te ardhmen marr nje oferte nga Gjermania ose Italia do ta merrja seriozisht ne konsiderate.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.