Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

452 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, zbardhet biseda Zhang-Inzaghi ne darken e djeshme: “Ne radhe te pare dua ti them tranjerit Inzaghi qe…”

Inter, zbardhet biseda Zhang-Inzaghi ne darken e djeshme: “Ne radhe te pare dua ti them tranjerit Inzaghi qe…”
Inter Club Staff

Steven Zhang diten e djeshme ka qene ne Pinetina. Presidenti i Interit ka bere nej vizite per skuadren ne Appiano Gentile dhe ka ngrene darke bashke me mister Inzaghin dhe te gjithe drejtuesit.

Ka qene momenti per te bere komplimentat e rastit per punen e zhvilluar deri me tani, por per te folur edhe per programet e te tashmes dhe te ardhmes.

Zhang ne radhe te pare ka thene fjale te medha per tranjerin e Interit dhe stafin teknik qe ka sjelle Interin deri me tani.

“Me vjen shume keqe qe nuk kam qene ketu me ju me pare. Por me ne fund jam ktu dhe jam shume i lumtur per kete.”

“Dua t’ju them edhe njehere nga afer se sa shume i lumtur jam per punen qe po beni ne fushen e lojes. Po nderoni te gjithe klubin. Ne radhe te pare dua ti them tranjerit Inzaghi qe jam shume i kenaqur me gjithcka.”

“Na presin ndeshje te veshtira por jam i bindur qe te gjithe do te jemi ne lartesine e duhur ne fushen e lojes.”

Nderkohe, Gazzetta shpjegon: “Mesazhi eshte i qarte dhe i frote: ai kapet pas krenarise se skuadres qe sapo eshte shpallur kampione e dimrit.”

“Ai e di qe Interi ka nje kalendar te veshtire, por ka shume besim te skuadra edhe pse shume shpejt do te perballet me Lazio, Juventus dhe Atalanta.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.