Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

432 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, zbulohet gjithcka? “Marotta po perdor te gjitha menyrat per te siguruar nje parameter zero ne qershor: ja detajet.”

Inter, zbulohet gjithcka? “Marotta po perdor te gjitha menyrat per te siguruar nje parameter zero ne qershor: ja detajet.”
Inter Club Staff

Dalja per shkak te demtimit ndaj Crotones e Romelu Lukaku ka sjelle jo pak shqetesim ne shtepine Inter.

Edhe njehere eshte vene re se sa shume skuadra zikalter vuan per nje zevendes te belgut, edhe pse klubi po mundohet qe ta rregulloje kete gje ne kete merkato.

Por Interi nuk po mendon vetem tani per tani, por edhe per te ardhmen per sa i perket sulmit (Marotta sidomos).

Nderkohe qe zikalterit po mendojne per ndonje zgjidhje te shpejte te problemit (eshte folur per Gervinho, Eder apo Pelle), Marotta po mendon edhe per qershorin.

Per kete flet Tuttosport, e cila zbulon: “Marotta po ben gjithcka cfare ka ne dore per te siguruar me parameter zero ne qershor lojtarin e Napolit, Arek Milik.”

“Ai eshte objektivi kryesor i Beppe Marottes si parameter zero ne merkaton qe do te vije, pas goditjes qe beri vitin e shkuar me Vidal.”

“Te gjithe e dime se Milik do te jete nje lojtar i lire ne daten 30 qershor dhe Marotta po mundohet ta rrembeje ate ndaj konkurences.”

“Ai tek Interi do te kishte nje status te rendesishem, sepse do te ishte nje lojtar rotacioni te sigurt, me Lukaku dhe Lautaron.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.