Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,379 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

InterChannel – Andreolli dhe D’Ambrosio rishikojne grupin. Ne fakt te dy…

InterChannel – Andreolli dhe D’Ambrosio rishikojne grupin. Ne fakt te dy…
Inter Club Staff

Sot eshte zhvilluar stervitja e radhes e Interit pas ndeshjes me Atalantes dhe e para ne prag te sfides ndaj Celtic ne EuropaLeague.

Skuadra eshte ndare ne dy grupe: Kush ka luajtur dje ka zhvilluar pune ne palester; kush nuk ka mare pjese ne ndeshjen e djeshme ose ka hyre si zevendesues, ka zhvilluar nje stervitje normale, me nje pjese atletike dhe taktike te mbyllur me nje ndeshje te vogel.

Pjesa e pare e stervitjes eshte drejtuar nga Roberto Mancini i cili me pas eshte nisur per ne Pisa per finalen e Viareggio Cup. Me pas stervitja eshte vazhduar nga stafi i tij.

Per sa i perket te demtuarve, Andreolli dhe D’Ambrosio kane filluar te shohin grupin sepse sot kane mare pjese tek mini-ndeshja e vogel ne fund me shoket e skuadres.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.