Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

2,422 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Joao Mario: “Loje skuadre, duhet te vazhdojme keshtu. De Boer po rritet sebashku me ne…”.

Joao Mario: “Loje skuadre, duhet te vazhdojme keshtu. De Boer po rritet sebashku me ne…”.
  • On 22/09/2016, 0:06

“Ishte nje fitore e bukur, kemi luajtur si nje skuader, duhet te vazhdojme keshtu”. Keto jane fjalet e Joao Mario per Premium Sport, i cili ka qen prezent ne tre fitoret e fundit te skuadres zikalter, Pescara, Juve dhe Empoli. “Duhet te zhvillohemi dite pas dite dhe te jemi te perqendruar. Kemi respekt per te gjitha skuadrat, dhe duhet te luajm si sot, me kete mentalitet. De Boer? E kam njohur nje muaj me pare, po rritet bashke me ne dhe po punon fort per te na futur idete e tij. Imapkti pozitiv ne kampionatin italian? Eshte nje kampionat i bukur, po provoj te jap me te miren pas cdo ndeshjeje dhe te vazhdoje me kete rendiment”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.