Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

584 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kompanite e Basteve publikojne nje koeficent te papritur per Hakimi: “Nje transferim te Juventusi…”

Kompanite e Basteve publikojne nje koeficent te papritur per Hakimi: “Nje transferim te Juventusi…”
Inter Club Staff

Nje nder lojtaret me te mire te Interit per kete sezon ka qene pikerisht nje nga blerjet e veres se shkuar.

Po flasim per Achraf Hakimi, qe ndeshje pas ndeshje jo vetem po shkelqen, por po shton krenarine te zikalterit per investimin qe kane bere.

Ai po shihet si nje arme me shume e Contes ne krahun e djathte dhe tashme shihet nga kundershtaret si nje rrezik serioz.

Kjo gje u pa edhe ne ndeshjen e fundit ndaj Juventusit, ku sa here ai nisej me top ne kembe, lojtaret e Juves futeshin ne panik.

Por me sa duket, pikerisht kjo ndeshje ndaj Juventusit ka bere qe disa Kompani Bastesh te hapin edhe koeficentet per nje kalim te tijin tek Juventusi.

Sipas tyre, ne kete moment (Sisal Matchpoint) nje kalim i Achraf Hakimi ne vere nga Interi te Juventusi eshte i mundur.

“Koeficenti per kete transferim eshte publikuar diten e sotme dhe eshte plot 16, qe mbetet nje koeficent shume i larte.”

“Por gjithesesi, ai nuk perkon fare me shanset qe dicka e tille te ndodhe: ato jane zero sepse Interi jo vetem qe se ka ne shitje Hakimin, por te Juvnetusi nuk do e shiste kurre.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.