Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

1,622 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kupa e Italise, vendosen datat dhe oraret e turit te katert: Inter-Trapani do te luhet…

Kupa e Italise, vendosen datat dhe oraret e turit te katert: Inter-Trapani do te luhet…
Inter Club Staff

Jane bere te ditura permes sajtit zyrtar te Federates Italiane datat dhe oraret e raundit te katert te Kupes se Italise 2013/2014. Interi i Walter Mazzarrit do te luaje kunder Trapanit ne San Siro ne daten 4 dhjetor, nderkohe takimi ndermjet Sampdorias dhe Verones eshte programuar per nje dite me pas. Ne kete turn do te luajne edhe 5 ekipe te tjera te Serise A. Ja te gjitha oraret:

Te marten 3 dhjetor: Spezia-Pescara ora 15.00; Avellino-Frosinone ora 17.00; Bologna-Siena ora 19.00; Parma-Varese ora 21.00.

Te merkuren 4 dhjetor: Chievo-Reggina ora 17.00; Atalanta-Sassuolo ora 19.00; INTER-Trapani ora 21.00.

Te enjten 5 dhjetor: Sampdoria-Hellas Verona ora 21.00.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.