Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

486 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Milito: “Tifozet jan forca ime: jam rinisur fale tyre”

Milito: “Tifozet jan forca ime: jam rinisur fale tyre”
Andi Prifti

“Ata kane qene forca ime, pika nga e cila jam nisur per tu kthyer nga ai demtim i keq dhe per tu futur ne fushe, ne menyre qe te vazhdoj tu jap atyre kenaqesi te tjera.” Keshtu flet Diego Milito per mikrofonat e SkySport per tifozet zikalter. Princi po kthehet dhe eshte shume prane grumbullimit te pare per kete sezon. “Keta njerez jane te mrekullueshem per mua, e kam thene gjithmone. Jane pika ime e forces. Qe nga minuta e pare qe u demtova e deri tani kane treguar afeksion te madhe dhe ndjehem pak ne borxh me ta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.