Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 17, 2021

Scroll to top

Top

4,972 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Moratti nuk eshte dakort: “Zgjedhje e padobishme ne mes te sezonit, nuk eshte e bukur kur…”

Moratti nuk eshte dakort: “Zgjedhje e padobishme ne mes te sezonit, nuk eshte e bukur kur…”
Inter Club Staff

Sot kane ardhur ashtu si pritej edhe fjalet e Massimo Morattit per ceshtjen Icardi dhe duket se ai nuk eshte aspak dakort me gjithcka cfare ka ndodhur. 

Ja fjalet e tij per Sport Mediaset: “A me ka mar malli per Bergomin dhe Zanetti? Une kam gjetur nje kapiten shume te mire edhe me Icardin, ka luajtur gjithmone me entuziazem, seriozietet dhe profesionalizem.”

“Me duket se kjo gje qe ka ndodhur eshte shume e padobishme (zgjedhja per ti hequr shiritin e kapitenit) ne mes te sezonit pa pasur asnje mundesi per ta shitur lojtarin ne kete moment.”

“Nderkohe qe kemi objektiva per te kapur perpara.”

“Eshte faji im, eshte faji i tij, eshte faji yt… Eshte bere cdo gje publike, eshte vene cdo gje ne syte e te gjitheve dhe kjo nuk eshte dicka e bukur.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.