Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

885 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

M’Vila: “Dua vetem Interin, do te qendroj ne Milano deri sa Rubin te jap ok! Vizitat…”

M’Vila: “Dua vetem Interin, do te qendroj ne Milano deri sa Rubin te jap ok! Vizitat…”
Bujar Berishaj

Yann M’Vila eshte ne Milano dhe nuk e ka ndermend te largohet. OK i Rubin po vonon te vije por mesfushori nuk do qe te i’a dije per ta braktisur pisten Inter.

“Jam ne Milano dhe do qendroj ne Milano deri sa te vij OK i Rubin Kazan, mungon vetem kjo. Dua vetem Interin. Si shkuan vizitat? Ato shkuan shume mire.” ka thene M’Vila per Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.