Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

566 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Neser vizitat mjekesore per Vucinic. Interi kerkon 5 milion euro plus per Guarin…

Neser vizitat mjekesore per Vucinic. Interi kerkon 5 milion euro plus per Guarin…
Inter Club Staff

Ora 16:25 – Drejtuesit e Interit dhe Juventsit po vazhdojne te diskutojne detajet e ketij operacioni shkembimi. Sipas Anses, shoqeria zikalter ka kerkuar nje shume 5 milion euro per te bere shkembimin, ndersa ekipi i Juventus kerkon nje shkembim koke me koke. Ne kete takim qe po zhvillohet mer pjese vetem Piero Ausilio dhe Marco Fassone nga ana e Interit, Marco Branca mungon. Pak minuta me pas eshte bashkuar dhe Guarin sebashku me agjentin e tij.

Nderkohe Vucinic neser do te zhvilloje vizitat mjekesore ne nje klinike ne Pavia, dhe me pas do i bashkohet Interit…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags