Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

767 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

M’Vila, prezantohet oferta zyrtare. Po pritet vetem…

M’Vila, prezantohet oferta zyrtare. Po pritet vetem…
Bujar Berishaj

“Inter dhe Yann M’Vila, fare prane. Nje telenovele merkatoje, qe duket nje hap larg konkluzionit final. Inter ka paraqitur oferten zyrtare tek klubi rus per huazim: po pritet vetem faksi i Rubin me OK perfundimtar. Pasi te vij PO-ja , M’Vila eshte gati per te shkuar me drejtim ne Milano.”

“Avetura zikalter pret, Inter eshte gati te perqafoj mesfushorin e ri.” Keshtu raporton Gainluca Di Marzio nga sajti i tij. Inter prezanton kerkesen zyrtare per M’Vila, duke pritur per OK-in e duhur te kthehet ne Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.