Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

5,454 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Mancini tek De Boer: Si ndryshon merkato zikalter. Gabigol dhe Gustavo emra te nxehte. Ne dalje…

Nga Mancini tek De Boer: Si ndryshon merkato zikalter. Gabigol dhe Gustavo emra te nxehte. Ne dalje…
  • On 08/08/2016, 11:03

Me ndryshimin e teknikut per sezonin e ri, Inter duhet te rishikoje edhe objektivat e merkatos. Nga Mancini tek De Boer, cfare ndryshon? Gazzeta dello Sport shpjegon se ish trajneri i Ajax luan me 4-3-3 ose 4-2-3-1, me pak fjal shume pak ndryshim nga Mancini ne nivel taktik. Emrat?

“Oret qe vendosej fati i Mancinit, Inter po punon fort per Luiz Gustavo, braziliani i Wolfsburg. Nje lojtar ekspert i kerkuar nga Mancio, i cili do qendroj si objektiv edhe me trajnerin e ri. Nje vezhgues eshte derguar ne gjermani per te ofruar 15 milion plus bonuse. Mbi lojtarin eshte edhe juventus. Prezent do jete edhe Gabigol, i cili ndiqet nga Psg e Real. Ausilio dhe Joorabchian, kan formuluar oferten prej 25 milion euro”.

Ne dalje sipas kesaj te perditshmeje do qendroje Brozovic, Melo me shume mundesi do largohet, ndoshta edhe Jovetic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.