Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 8, 2020

Scroll to top

Top

2,859 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Inter provoj per Aubameyang e Reus!

GdS – Inter provoj per Aubameyang e Reus!
  • On 08/08/2016, 10:52

Merkato e deritanishme ka sjell tek Inter 4 lojtare. Behet fjale per Erkin, Ansaldi, Banega dhe Candreva. Keto blerje duket se nuk kan inspiruar mancinin. Gazzetta dello Sport tregon: “Merkato ndikoj ne mardhenien me Suning, Yaya Toure nuk u arrit, Gabriel Jesus perfundoj tek City. Nuk duhet harruar edhe sulmi qe u be per Aubameyang dhe Reus por qe Dortmund i refuzoj. Te gjith keta ishin lojtare te kerkuar nga Mancini por qe nuk u vun ne dispozicion te tij!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.