Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,040 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nilton: “Me entuziasmon interesimi i Inter. Eshte e bukur qe…”

Nilton: “Me entuziasmon interesimi i Inter. Eshte e bukur qe…”
Ardi Deda

Nilton mesfushor i Cruzerio, eshte nje nga emrat me te nxehte per mesfushen e ardshme zikalter. Vete lojtari e vlereson shume interesimin e shoqerise zikalter: “Kam lexuar per zerat qe qarkullojne per mua dhe Interin. Falenderoj te gjithe, eshte bukur te ndidhesh i vleresuar, jam i lumtur per kete. Natyrisht eshte  bukur per mua qe me kerkon nje shoqeri si Inter, eshte emocionuese”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags