Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 27, 2020

Scroll to top

Top

284 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Optimizem per Osvaldon: Po rekuperohet shpejt, ja data e rikthimit te mundshem…

Optimizem per Osvaldon: Po rekuperohet shpejt, ja data e rikthimit te mundshem…
Inter Club Staff

Ka optimizem te madh per Osvaldon. Dje ai i eshte nenshtruar nje kontrolli pas terheqjes moskulare ne muskulin e kembes se majte te enjten e kaluar me Italine. Demtimi duket se po zhduket dhe muskujt e Osvaldos po pergjigjen mire ndaj mjekimeve dhe ka nje shprese shume te madhe per ta pare sulmuesin me 1 nentor ne Parma ose me reale do te ishte si hipoteze rikthimi i tij me date 9 nentor ndaj Verones.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.