Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

577 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Patric zbulon gjithcka: “Ja cfare ndodhi ndemrjet Luiz Felipe dhe Correa. Ndihem ne faj sepse isha une ai qe…”

Patric zbulon gjithcka: “Ja cfare ndodhi ndemrjet Luiz Felipe dhe Correa. Ndihem ne faj sepse isha une ai qe…”
Inter Club Staff

Edhe Patric, lojtari i Lazios, ka komentuar ne fund te ndeshjes fitoren e tyre ndaj Interit por eshte ndalur edhe te gjesti i shemtuar i Luiz Felipe.

“Mbrojtja ne duart e mia? Une preferoj qe shoket e mi te jene gjithmone te disponueshem. Jemi miq te mire dhe lojtare te medhenj.”

“Jam shume i lumtur qe luaj une por me vjen keq nese mungon dikush. Une jap gjithmone me te miren time ne fushe.”

E kemi pare edhe situaten Luiz Felipe-Correa, cfare ndodhi ne te vertete? Se ti ishe edhe afer tyre ne ate moment…

“Ajo qe them une se kemi gabuar 50 me 50. Me Correa dhe Luiz Felipe jemi shoke te ngushte, bejme edhe pushimet bashke.”

“Ndonjehere e bejme shaka ne stervitje, jashte fushes. Jemi shume shoke. Mendoj se kane gabuar te dy nga pak.”

“Luiz duhet te kuptoje qe Tucu ka humbur. Une i thashe te shkoje ti jape Tucut nje perqafim, ndihem edhe vete ne faj dhe sidomos kur pashe ate reagim.”

“Per sa i perket skualifikimit eshte nje problem. Kjo sepse keto gjera duhet te mbesin brenda fushes, nuk duhet te shkaktojme probleme.”

“Ndodhi mes miqsh gjithesesi. Ne jemi shoke te ngushte. Sa keq qe doli jashte keshtu. Tani Luiz duhet te rri jashte fushes per kete idiotesi qe beri. Shpresojme te marre pak ndeshje pezullim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.