Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,305 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Propozimi i Inter per Ansaldi: 4 milion+4 te rinje!

  • On 15/06/2016, 10:28

Pasi hasi shume veshtiresi per Sime Vrsaljko, Inter kthehet perseri nga argjentinasi i Genoas Cristian Ansaldi. Drejtuesit zikalter i kane ofruar nje kontrate 3 vjecare me 2 milion euro ne sezon. Ndersa persa i perket Genoas, per te mposhtur konkurencen e Romes e Lazios, ka vendosur ne pjate 4 milion euro, dhe kater te rinje: Yao, Dimarco, Puscas dhe Gnoukouri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.