Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,617 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Roberto Carlos: “De Boer nje teknik qe ka shume cilesi. Gabigol duhet te rrij i qete dhe te bej ate qe di te bej”.

Roberto Carlos: “De Boer nje teknik qe ka shume cilesi. Gabigol duhet te rrij i qete dhe te bej ate qe di te bej”.
  • On 06/10/2016, 14:01

“De Boer eshte nje trajner shume i zoti, me pelqen menyra e tij ne futboll. Duhet ti japim kohe, sipas meje eshte nje trajner qe ka shume kualitet”. Keto fjal i ka then me bindje ish mbrojtesi zikalter Roberto Carlos per mikrofonat e Leggo. Ai ka folur dhe per ardhjen e bashkekombasit te tij Gabigol: “Te gjith thon qe eshte nje djalosh i madh. Duhet te rrij i qete e te bej ate qe ai di, pa u sforcuar shpejt. Kualiteti nuk i mungon dhe jam i sigurt qe do jap kontributin e tij”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.