Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 6, 2022

Scroll to top

Top

530 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Romelu Lukaku del hapur? “Diten e djeshme ka derguar sinjalin e pare per Interin.”

Romelu Lukaku del hapur? “Diten e djeshme ka derguar sinjalin e pare per Interin.”
Inter Club Staff

Romelu Lukaku ne kete moment po kalon nje situate te tmerrshme te Chelsea ne Londer ku ka humbur cdo siguri.

Ai shkoi si nje lojtar qe spostonte ekuilibra ne Londer nga Interi ne vere por tashme eshte bere nje lojtar stoli prej javesh.

Te shumte jane ata qe tregojne per nje Lukaku teper te shkaterruar emocionalisht dhe te penduar per transferimin e veres.

E me sa duket, diten e djeshme ka ndodhur dicka qe mund te thote shume, por mund te mos thote asgje.

Lukaku, like alla grigliata di Appiano. Tattico o semplice amarcord?

Per kete flet sot La Gazzetta dello Sport e cila shkruan: “E pate Interin dje? Ne Appiano, moren nje zgare dhe provuan qe te sjellin pak qetesi ne kete situate te trazuar nga rezultatet.”

“Cdo gje ne rregull deri ketu por ne menyre te papritur, nje like e ka lene edhe Romelu Lukaku, i cili ka pelqyer keshtu keto foto me lojtaret perreth zgares.”

“Lukaku nuk para ka dhene sinjale te tilla dhe kjo mund te jete nje shenje shume e rendesishme per te ardhmen dhe per deshiren e tij.”

“Ai mund te kete derguar sinjalin e pare. Ka dashur te thote ne nje menyre “soft” se eshte ende i lidhur me te kaluaren. E nderkohe endrra ne sirtar eshte pikerisht kthimi ne Appiano…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.